Kontakt

marker

Kontakt

info@gumideck.ee
call

Müügiosakond

Egert
egert@gumideck.ee
+372 53 08 3000

Valter
valter@gumideck.ee
+372 56 354 233

Ettevõttest

GUMI terrass on toodetud IDEATEKi tehases. Idee hõlpsasti monteeritavast looduslikust puidust terrassist, mis sobib suurepäraselt rõdude, aiaterrasside ja veekindluse jaoks. Praegu tarnib ettevõte põrandaid üksik- ja hulgimüügi klientidele kogu Euroopas, suurendades pidevalt oma valikut ja kaasajastades tootmistehnoloogiaid. Uusim toode: GUMI Terrace on paljude aastate kogemus kuumtöödeldud puidu tootmisel ja selle kasutamise võimalikkuse uurimine kõige raskemates tingimustes. Oleme veendunud, et töö kvaliteet ja täpsus koos GUMI Deckingu mitmekülgsusega pakuvad teile selle kasutamisel võimalikult suurt rõõmu. Kõik GUMI süsteemiga seotud autoriõigused ja patendid on ettevõtte omand.
layout styles

GUMI süsteem

GUMI laudisesüsteem töötati välja koostöös paljude kogenud spetsialistidega, kes olid muu hulgas keemia, materjaliteaduse, puidutehnoloogia ja IT või tootmise optimeerimise valdkonnast. Seetõttu suutsime välja töötada traditsiooniliste täispuidust terrassilaudade paigaldussüsteemi, mis on kõigile kättesaadav.

GUMI on ainus turul saadaolev sellist tüüpi lahendus – naturaalsest täispuidust 21 mm paksused lauad ei vaja püsivat pinna külge paigaldust ja soovi korral saab neid eraldi paigaldada.

Teie käsutuses on kasutamiseks valmis ja hästi läbi mõeldud toode. Tänu laudade moodulkonstruktsioonile võimaldab GUMI teil terrassi või rõdu välimust loominguliselt muuta. Laudade muster ja ka laudise üldine paigutus on esimest korda teie enda otsuse ja loomingulisuse küsimus. Oleme kindlad, et GUMI süsteemi kasutusmugavus ja pakutavad võimalused tekitavad teis uue toote vastu kiiresti usaldust ja entusiasmi.